

di 13 jan
|Stadhuis Antwerpen
VOLZET Antwerpen - Uitstap met gids naar stadhuis Antwerpen
Samen bezoeken we het prachtige stadhuis van Antwerpen, tevens UNESCO werelderfgoed, waar een gids ons zal rondleiden. We vragen hiervoor een bijdrage van €5 per persoon. Inschrijven is verplicht dus klik snel op de knop "inschrijven" en bemachtig je plekje!
Tijd & Locatie
13 jan 2026, 14:30 – 16:00
Stadhuis Antwerpen, Grote Markt 1, 2000 Antwerpen, België
Over deze activiteit
Samen bezoeken we het prachtige stadhuis van Antwerpen, tevens UNESCO werelderfgoed, waar een gids ons zal rondleiden. Deze rondleiding voert je langs de façade en de gelijkvloerse ruimtes naar het Schoon Verdiep en verklaart zo de Antwerpse trots en diversiteit. De gids zal zich toespitsen op de geschiedenis, cultuur en anekdotes rond het Antwerps stadhuis.
We spreken om 14.15u aan de ingang van het stadhuis in Antwerpen af zodanig dat de rondleiding om 14.30u stipt kan starten. Dankzij de warme steun van Stichting Tegen Kanker & Kom Op Tegen Kanker mogen wij deze workshop aanbieden aan een verlaagd tarief van €5 per persoon. Schrijf je snel in want plaatsen zijn beperkt!




